erkek-sac-modelleri

2019 Erkek Saç Modelleri

Evet. Öncelikle sitemizin ilk yazısına başlangıç yapıyoruz. Cümlelerde hatalar yada yanlış kelime kullanımları olursa mazur görün lütfen. Siz değerli okuyucularımıza şimdiden iyi okumalar diliyorum. Öyleyse 2019 erkek saç modelleri konumuza giriş yapalım.

2020′ye az kalmışken, 2019 yılında gördüğümüz erkek saç modelleri hakkında sizlere detaylı bilgi vermek istiyorum. 2019 yılı filmlerdeki karakterlerden, futbolculardan, sinema filmine özel karakterlerden esinlenilmiş erkek saç modelleri ile büyük sükse yaptı. Erkekler olarak saçlarımıza, önceye nazaran daha çok dikkat etmeye başladık. Farklı saç modelleri denemeye başladık. Bu durum çokta iyi oldu. Neden diye sorarsanız kendinize yakışan saç modelini denediğinizde çevrenizden olumlu dönüşler aldığınızı anımsarsınız. Tabi bununla beraber daha da uç noktaları denemek isteyenler de olmadı değil. Farklı saç modeli denemelerini gördükten sonra da Türk erkeklerine yakışan saç modellerini sizlerle paylaşmak istedim. Paylaşacağım saç modelleri dizi oyuncuları,instagram kullanıcıları,modeller ve çevremde karizmatik olarak görülen kişilerden not ettiğim modeller olacak. Dilerseniz anlatmaya başlayalım.

Kısa Saç Modelleri

2019 Erkek Saç Modelleri
Erkek Saç Kesim Modelleri

İlk saç modeline baktığımızda genel olarak genç erkeklerin tercih ettiği saç modellerinden birisi olduğunu görüyoruz. Saçın dinamik yapısı hem göze hoş gözükmekte hem de bakımı kolaylaştırmaktadır. Lakin bu saç modelinde saçın üst kısmının uzunluğuna dikkat etmelisiniz. Fazla kısa yada uzun olması durumunda hoş durmayacaktır.

2019 Erkek Saç Modelleri
Erkek Saç Modelleri Kısa

İkinci saç modelimize baktığımızda günümüzdeki birçok orta yaşlı ve genç erkek bu modeli tercih etmektedir. Tercihlerinde de haklılar. Çünkü birçok kurum ve kuruluşta çalışan erkekler için ideal bir saç modelidir. Bazı kişiler:”Ağabey bu modelin zamanı geçti. Çocuksu duruyor.” diyebilirler. Lakin durum öyle değil. Birçok kadın erkeklerde sadeliğin güzel durduğunu söylüyor ve bu saç modelinin erkeklere yakıştığını düşünüyor.

2019 Erkek Saç Modelleri
2019 erkek kısa saç

Üçüncü saç modelimiz ise açıkçası benim saç ve sakal kombinasyonu olarak en çok beğendiğim saç modelidir. Bu model erkekte hem genç bir görünüm vermekte hem de görünüş olarak güvenilirlik sağlamaktadır. Sakal ile beraber olduğunda ise daha çok yakışmaktadır.

Yazıyı toparlayacak olursak genel kullanım ve yakışma durumunu baz aldığımızda kısa saç ve sakalın erkeğin görünümüne güzel bir hava kattığını söylemek istiyorum. Tabi ki daha farklı modellerde var ve buraya eklenebilirdi fakat her yaştan erkeğe yakışacağını düşündüğüm saç modellerini bu yazımda paylaştım. Diğer yazılarda görmek istediğin konuları yorum yaparak bizlere iletebilirsin. Diğer yazımızda görüşünceye kadar esenle kalın.

1 Yorum var “2019 Erkek Saç Modelleri

  1. Hepside güzel modeller de, herkesin yüzüne yakışan saçı bulması gerekli. Bazen bir dergi yada resimde gördüğünüz ve çok beğendiğiniz saç size uymayabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

utangacliktan-kurtulma Sonraki Yazı Utangaçlıktan Kurtulma