erkek-giyim

Erkeğin Dolabında Olması Gerekenler

Saç ve kişisel bakım kadar giyim konusu bir erkek için oldukça önemlidir. Eğer sizin için bu zamana kadar önemli olmadıysa da bu yazıyı okuduktan sonra önemli olacak. Çevrenizde dikkat edilen, beğenilen, önemsenilen bir birey olmak istiyorsanız giyim konusuna çok dikkat etmelisiniz. Bilirsiniz dost başa düşman ayağa bakar diye bir söz vardır. Bu durum gerçekten de böyledir. Belki farkında değilsiniz ama bulunduğunuz ortamda insanlar sizi önce giyiminizle değerlendirir. Kafalarında sizi olumlu yada olumsuz şekilde kurgular. Bu düşünceler doğrultusunda da sizinle konuşmaya başlarlar. Bu yüzden erkeğin dolabında olması gerekenler konu başlığı altında stilinizi iyileştirecek yada bir adım daha öteye taşıyacak tavsiyeler vereceğiz.

Öyleyse başlayalım.

Spor Ceket

İster gömlek giyin, ister tişört, isterseniz boğazlı sweatshirt. Bulunduğunuz ortamda bir ağırlığınızın olmasını istiyorsanız giyeceğiniz spor ceket bu isteğinizi karşılayacaktır. Tişört ile giyerseniz sportif giyinmiş olursunuz. Gömlek ile giyerseniz biraz daha resmi, boğazlı kazakla giyerseniz de sade bir görünüme sahip olmuş olursunuz. Her şekilde şık ve güzel görünmenizi sağlayacaktır.

Spor Ceket
Spor Ceket

Gömlek

Sıkça tişört giyenlerdensen bu sözüm sana. Tişört her ortamı kaldırmaz. Her yere tişört giyilmez. Klasik ve sportif gömleklerin olsun. Önemli bir ortama gireceğin zaman güzel bir pantolon ve sade bir gömlekle mükemmel bir kombinle bakışları üstüne çekebilirsin.

Gömlek
Gömlek

Yelek

Sıkça gömlek giyenlerdenseniz size önerim yelek ile giymeniz olacak. Giyimde joker eleman konumuna geldi yelek. İster kot pantolonla, ister kumaş pantolon üstüne giy. Yelek-gömlek kombinesi her şekilde erkeğe çok yakışmakta.

Üç parça takım elbise olayı tarih olmaya başladı. Beğenilen erkeklere baktığınızda günlük yaşamlarında çokça gömlek-yelek kombini kullanmaktalar.

Yelek
Yelek

Oxford Ayakkabı

Biliyorum spor ayakkabı giymeyi seviyorsunuz. Evet çok rahat oluyorlar. Lakin ortamlarda bulunan birisin. Spor ayakkabı her ortama yakışmaz. Onun yerine oxford ayakkabılar, yani deri ayakkabılar kot harici giyeceğin her pantolona uyum sağlayacak ve stilini bir tık yukarıya çıkaracaktır. Emin olun insanlar düşündüğünüzden daha çok ayakkabılara dikkat etmekte.

Oxford Ayakkabı
Oxford Ayakkabı

Saat

Ve son olarak eklemek istediğim eşya saat. Saat bir erkeğin görünüşünü ifade etme şeklini temsil eder. Takılan saat seni yansıtır. Öte yandan uzun kollu kıyafetlerle de göze çok hoş gelir. Orta şeker, sadelik içeren bir saat stilinizin tamamlayıcısı olacaktır.

Saat
Saat

Son olarak şunu da eklemek istiyorum. Giydiğiniz kıyafetleriniz bol olmasın. Slim fit olsun. Üzerinize tam oturan kıyafet sizi daha güzel gösterecektir.

Erkeğin Dolabında Olması Gerekenler başlığı altında stilinizi geliştirecek fikirler paylaştık. Bir daha ki yazıya kadar esenle kalın.

1 Yorum var “Erkeğin Dolabında Olması Gerekenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

universite-icin-tavsiyeler Önceki Yazı Üniversiteye Başlayanlara Tavsiyeler
kadinlarin-erkekte-sevdikleri Sonraki Yazı Kadınların Bayıldığı Erkek Özellikleri