Hoşlanan Kadının Beden Dili

Hoşlanan Kadının Beden Dili

Bir kadının sizden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmek istiyorsunuz fakat sormaktan çekiniyorsunuz. Ya da ilk defa buluşuyorsunuz, onu iyi tanımıyorsunuz. Kısa bir süre sonra size karşı ilgisi var mı tespit etmek istiyorsunuz. Hoşlanan Kadının Beden Dili başlığı altında eğer ki size ilgi duyuyorsa bilinçli ya da bilinçsiz olarak vereceği sinyallerden bahsedeceğim.

Size Yaklaşır

İlişki uzmanlarına göre bir kadın sizden hoşlanmıyorsa bunu göstermek için ya kendini geriye çeker ya da kollarını çaprazlama yaparak vücudunun ön tarafını kapatır. Eğer size doğru yaklaşıp kişisel alanınızı hiçe sayıyorsa o zaman kesinlikle size ilgi duyuyordur.

Vücudu Size Dönük Olur

Bu fiziksel işarette bir yandan da ayaklarının size dönük olup olmadığını kontrol edin. Ayakları vücudu ile size doğru dönükse sizinle ilgilendiğini, sizi can kulağıyla dinlediğini gösterir. Yaptığınız hareketlere benzer hareketlerde bulunma durumu da hoşlandığı erkeğe karşı kadınlar tarafından bilinçsiz olarak yapılır. Bu noktaları iyi gözlemlerseniz sizin hakkınızda ne hissettiğini anlayabilirsiniz.

Saçıyla yada Takısıyla Oynar

Genelde kadınlar bu fiziksel sinyali bilinçsiz olarak yaparlar. Muhabbet esnasında gözleri sizdeyken saçıyla oynaması sizin için iyiye işarettir. Partneriniz saçıyla oynadığında vücudu sinir sistemini belli düzeyde meşgul ederek, beynin bilişsel kısımlarını serbest bırakır. böylece size daha iyi odaklanır. Bu da sizinle ilgilendiğini açıkça gösterir.

Hoşlanan Kadının Beden Dili
Hoşlanan Kadın Davranışları

Ensesini Oynar

Muhabbet esnasında partneriniz ensesini tutuyor ya da önkolunu oynuyorsa bilin ki bilinç altı, sizin onu okşadığınızı hayal ettirmektedir. Eğer ki belirli bir süredir zaten görüşüyorsanız vücudu size benimle ilgilen mesajı vermeye başlamış demektir.

Öne Doğru Eğilir

Partneriniz eğer ki sizinle ilgileniyorsa size doğru eğilme yöneliminde bulunur. Bu durum sizinle yakınlaşmak istediğine işarettir. Bu durum ya vücudunun istemsiz ben buradayım deme şeklidir ya da dekoltesini görmenize olanak sağlamak içindir.

Çokça Gülümser

Sohbetlerinizde çokça gülümsediğine şahit oluyorsanız sizinle birlikte zaman geçirmekten oldukça keyif alıyor demektir. Şunu bilin ki sizin yanınızda olmaktan mutludur ve rahat hissediyordur.

Dudağını Isırır

Eğer ki konuşmanız sırasında bu harekete denk geliyorsanız bilin ki bu iş bitmiştir. Sizden hoşlandığının olabilecek en açık kanıtıdır. Keşke baş başa kalabilsek düşüncesinin dışa vurumudur. Hele ki gülümseyerek ya da düşünceli bakışlarla elindeki bardakla oynuyorsa bilin ki tava gelmiştir.

Dokunur

İstemli ya da istemsiz size çokça dokunuyorsa size yakınlaşma isteği var demektir. Ama hemen kesin hükümlü olmayın. Çünkü dokunmayı çokça seviyor olabilir. O yüzden yakınlaşma isteğine sahip olma durumunu öncelikle teyit edin.

Hoşlanan Kadının Beden Dili başlığı altında çıkarımda bulanabileceğiniz özel noktalara değindim. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere esenle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

hayirli-dost Önceki Yazı Gerçek Dost Nasıl Anlaşılır
Kadınların erkekte hoşlanmadığı şeyler Sonraki Yazı Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları