hoslandigin-kadini-asik-etme

Hoşlandığın Kızı Kendine Aşık Etme

Bir kadının senden hoşlanmasını sağlamanın bir çok yolu var, Lakin kadınların düşünceleri ve yaşayış şekilleri farklılık gösterir. Hoşlandığın Kızı Kendine Aşık Etme konu başlığı altında sana güzel bir birliktelik yaşamanı sağlayacak, çoğu kadında kabul gören, sahip olman gereken özellikleri anlatacağız.

Başlayalım.

Konuşmak

Sohbeti başlatmak, devam ettirebilmek, sohbetin kaliteli olması kadını etkilemen de çok işine yarar. Boylu poslu yada yakışıklı olsan da nerede, nasıl, ne konuşacağını bilmiyorsan sahip olduğun iyi özelliklerin bir anlamı olmaz.

“Ne var ağabey onda? Konuşuyoruz zaten.” diyenleriniz olacaktır mutlaka. Konuşmak deyip geçmeyin. Öyle basit bir konu değil. Konuşabilmek denilen konuda iyi bir gözlemci, iyi bir araştırmacı, iyi bir izleyici ve okuyucu olmak gerekiyor. Konuşma sırasında yeri gelecek Franz Kafka’nın şu kitabında şöyle bir cümle vardı yada şu filmin şu sahnesinde şöyle bir konudan bahsediyordu diyeceksin. Yeri geldiğinde onu öveceksin. Hiç beklemediği bir anda saçlarını yana ayırınca çok tatlı olmuşsun diyeceksin. Böyle örneklerden bahsedebilmeniz için donanımlı olmalısınız.

Konuşmak
Konuşmak

Özgüven

Sitemizde özgüven ile ilgili detaylı bir yazı mevcut. Linke tıklayarak detayları öğrenebilirsiniz. Ayrıca ne kadar özgüvene sahip olduğunuzu özgüven testi yazıyı okuyarak belirleyebilirsiniz.

Şimdi konumuza geçelim.

Attığı adımdan emin, ne yaptığını bilen erkek her zaman kadını etkiler. Güneşin doğudan doğması kadar net bir durumdur. Bir kadının özgüvenli erkekten hoşlanmasındaki ana sebep kadının gözünde güvenilir erkek profilinde olmasındandır.

Kadına güven vermek çok önemlidir. Hiç bir konuda çekincen olmamalı. Kendini bilgi ve tecrübeyle donatmalısın.

Bir kadının adım atmasını beklemeyin dostlar. Bana hayır derse, ya beni aşağılarsa, ya bana hakaret ederse gibi düşünceleri kafanızdan atın. Bu düşündükleriniz olmayacak. Tabi ters bir durumla karşılaşmamak için edebi bilmek gerekiyor.

Para

Bazılarınız kadınlar parasız erkeğe bakmaz bütün kadınlar parayı bakıyor diye düşüncesinde. Bu konuya açıklık getireceğim.

Paran olmalı mı? Evet.

Kadınlar parasız erkeğe bakar mı? Pek bakmaz.

O konuda da haklısın. Ama bu durum anormal mi? Kesinlikle hayır. Şimdi detayları anlatalım.

Sevgililik ilişkisini ele alalım. Kadın seninle görüşmek için süslenecek, alışveriş yapacak, kendine bakım yapacak. Bunları yapmasındaki sebep senin için. Sende onun gönlünü hoş tutmalısın. Ona hediyeler alman, yemeğe, sinemaya götürmen gerekecek. Bu istekler gayet doğaldır. Tabi bu istekleri gerçekleştirmek için de para gerekli. Ama düşünüldüğü gibi her şey para değil. İlişkinin uzun soluklu olması senin renklendirmenden geçer. İlişkiyi parasız renkli tutabilme kabiliyetin yüksekse o da kafidir.

Ha eğer şöyle bir kadın olur: acayip savurgan, her şeyi sana ödeten, eli kesinlikle cebine gitmeyeni ilişkiye maddi manevi bir katkısı yoksa o zaman iş başka. Böyle bir kadına denk geldiğinde ise kendini kullandırmayacaksın. Zaten öylesinden sana yar olmaz.

Bağımsızlık

Bir ilişkinin içinde de olsan o ilişkiden bağımsız bir hayatın olmalı. Mesela haftada bir gün halı saha maçın olabilir, ayda bir arkadaşlarınla kamp yapabilirsin. Sevdiğin kadından ayrı yaptığın aktivitelerin olabilir ve olmalı. Ha diyorsan ki gittiğim her yere o da gelmek istiyor, o zaman sana olan güveninde bir sorun var demektir. Önce onu halletmelisin. Samimiyetinle, dürüstlüğünle ona sadık kalıyorsan ama o paranoyakça davranış ve düşüncelerine devam ediyorsa o kadından ayrılmalısın.

Kadınlar düşünmeyi çok sever. Bir kadın seni düşünüyorsa sana daha çok ilgi duyar. Onsuz ayrı bir hayata da sahipsen seni özlemesini, seninle buluşacağı günü iple çekmesini sağlarsın.

Sakinlik

Bir erkeği vazgeçilmez yapan özelliklerden en önemlilerinden bir tanesi sakinliğe sahip olmasıdır. Bir kadının üstüne fazla gidersen o kadın senden kaçar. Bu durum aslında herkes için geçerli. Güzel bir ilişkiye sahip olmak ve kadının sana tutkuyla bağlı kalmasını istiyorsan güvenilir, sakin kalabilen bir erkek olman gerek. En basitinden kendinizi düşünün. Karşınızda erkek yada kadın olsun birisinin size karşı bağırmasını yada hakaret etmesini istemezsiniz.

Bir tartışma sırasında soğukkanlılığını koruyan, sorunu konuşarak anlatan, durumu açıkça ifade eden bir erkeksen kadının sana olan sevgisi ve saygısı giderek artar.

Hoşlandığın Kızı Kendine Aşık Etme yazısında anlatılan maddelere ne kadar sahip olduğunu bir düşün. Bu kavramlara sahip bir erkek olduğunda bir kadının sana bağlanmaması işten bile değil. Bir daha ki yazıya kadar esenle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

kadinlarin-erkekte-sevdikleri Önceki Yazı Kadınların Bayıldığı Erkek Özellikleri
sevgili-istemek Sonraki Yazı Neden Sevgilim Yok?