Kadınların erkekte hoşlanmadığı şeyler

Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları

Bir kadını etkilemek istiyorsanız olabileceğiniz en iyi erkek olabilmek için çaba göstermeniz gerekir. Tabi bunları kendiniz olarak başarmalısınız. Bir yandan da kadınların hoşlanmadığı kötü alışkanlıklardan kurtulmanız gerekir. Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları başlığı altında söyleyeceklerimi öncelik olarak kendiniz, kişisel gelişiminiz için yapmalısınız.

Seni Üzerim Demek

Bu söz ile sizden soğuması anlık olur. Ben seni üzerim diye bir bahane olamaz. Karşınızdaki kadını hayatınızda istemiyorsanız istemiyorum demelisiniz. Lütfen bu konuda dikkatli olun. Bu sözü sadece sevgili olma aşamasındaki kadın partneriniz için değil, arkadaş çevreniz için de söylüyorum. Çevrenizdeki kadınların bu söz üzerine sizden uzaklaşması oldukça muhtemeldir.

Sen Kadınsın, Ben Hallederim

Karşınızdaki insanında bir benliği olduğunu unutmayın. Eğer ki bulunduğunuz bir ortamda hesabı ortak ödemek istiyorsa dünya meselesi haline getirip terslemeyin. Bir rahatsızlığı ya da yardıma ihtiyacı varsa destek olun.

Özel Günleri Hatırlamamak

Dostlar, kadınların gözünde balık hafızalı olmak pek hoş değildir. Özel günleri hatırlamıyor olmanızı övünerek ya da çokta önemli değil zaten kafasıyla geçiştirmeye çalıştığınızda emin olun kadının gözünde oldukça itici oluyorsunuz. Kadının gözünde özel günleri hatırlayan erkek, ona değer verdiğini gösteriyordur. Aklınızda olsun.

Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları
Kadınların erkekte hoşlanmadığı şeyler

Yayvan Oturuş

Özellikle tramvay, metro gibi yerlerde yolculuk ederken oturma durumundaki bacak açıklığına dikkat etmek gerekir. Yanınızda oturan kadın sizden çok çok rahatsız oluyor. Yanınızda kimse olmasa bile karşınızda oturan kadın sizin bu görüntünüzden oldukça rahatsız olur. Bu noktaya dikkat etmekte fayda var.

Sürekli Bir şey Ismarlamak

Kesinlikle sana şunu ısmarlayım ya da benim otobüs kartını kullanırız düşüncesinde olmayın. Özellikle her şeyi ben yaparım düşüncesinde boğulmayın. Bir şeyleri ortak yapabilmek hem sizi hem de partnerinizi mutlu edecektir.

İlişki Başlangıcı İçin Adım Atmamak

Ne istediğini bilmeyen, kendini açıkça ifade etmeyen, özgüveni olmayan erkekler kadınlar tarafından çok itici bulunur. Bir kadından hoşlanıyorsanız saygı çerçevesi içinde gidin ve bunu söyleyin.

Yüksek Ses ve Küfür

Hiçbir kadın sesinizi yükselttiğiniz için sizin haklı olduğunuzu ya da daha iyi olduğunuzu düşünmez. Özellikle de küfür etmeniz hiçbir kadın için cezbedici olmayacak. O yüzden sesinizi yükseltmemeye, makul bir seviyede iletişim kurmaya ve özellikle ağzınızdan çıkan bütün kelimelere dikkat edin.

Kadınların Sevmediği Erkek Davranışları adlı yazımızın sonuna geldik. Bir dahaki yazımıza kadar esenle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hoşlanan Kadının Beden Dili Önceki Yazı Hoşlanan Kadının Beden Dili
yalan söylemek Sonraki Yazı Yalan Söylediğini Nasıl Anlarız