Kadınların Vazgeçemediği Erkek Tipleri

Kadınların Vazgeçemediği Erkek Tipleri

Yazımızın video hali:

Kendinizin mümkün olan en iyi versiyonu olmaya çalışmak doğal olarak önemlidir, ancak sizi karşı cinsin üyelerine, karşı konulmaz hale getirmesinin de zararı olmaz. Kusursuz bir stili, mükemmel konuşması veya esprili şakaları olsun, kadınların inanılmaz derecede çekici bulduğu ve kadınlarla hiç çaba harcamadan şansı olan bazı erkek tipleri vardır. İşte kadınların karşı koyamadığı 10 erkek tipi:

1. Komik Erkekler

Mizah bir afrodizyaktır ve hemen hemen evrensel olarak çekicidir, ancak komik erkekler, komik kadın fikrine hâlâ alışmakta olan bir kültürde özellikle arzu edilir. Gerçekten komik adamlar insanları rahatlatma ve sosyal gerilimleri yatıştırma yeteneğine sahiptir; Etrafta olmaktan ve çekici potansiyel romantik ortaklar yapmaktan mutluluk duyarlar.

Mizah, insanların genellikle doğuştan (veya içinde büyüdükleri ailelerden) kutsandıkları bir şeydir, ancak daha komik olmak için de çalışmak mümkündür. Yine de zorlamayın ve mizahınızla çok fazla çatışmayın: “şok edici” veya “sinirli” olmak, gerçekten komik olmakla aynı şey değil ve bu günlerde saldırgan şakalar oldukça demode.

Etrafınızdaki insanları her zaman güldürme yeteneğiniz olduysa, bu geliştirmeye devam etmeniz gereken değerli bir hediyedir ve kadınlarla olan çabalarınızda size iyi hizmet edecektir.

2. Sosyal Bilinçli Erkekler

“Çevrelerindeki dünyayı önemseyen erkekler, pek çok kadın için karşı konulmazdır. Merhamet, motivasyon ve özveri herkeste çekici özelliklerdir, ancak sosyal adaletten anlayan bir erkekte bir araya geldiklerinde, kadınlar onu fark edecek ve ona çekileceklerdir; kısmen, çünkü bunlar geleneksel olarak erkeklerle kadınlardan daha az ilişkilendirilen niteliklerdir.

Önem verdiğiniz nedenin ırksal adalet, feminizm veya çevresel nedenler olup olmadığı gerçekten önemli değil , kadınlar sizin kendinizin ötesinde bir şeye tutkulu olduğunuzu fark edecek ve bu çekici; özellikle de toplumsal vicdanı olan kadınlara. Açıkçası, asıl odak noktası marjinalleşmiş insanlara ve topluluklara yardım etmek olmalı ve niyetlerinizin gerçek olması gerekiyor, ancak kadınların ilgisi kötü bir yan etki değil!

3. Akıllı Erkekler

Kadınların Vazgeçemediği Erkek Tipleri
Photo by Andrea Piacquadio: https://www.pexels.com/photo/determined-smiling-businessman-with-laptop-on-street-3771089/

Çıktığınız insanlardan bir şeyler öğrenebilmek her zaman bir artıdır ve zeka, bir kadını meşgul etmenin ve harekete geçirmenin anahtarıdır. Akıllı erkeklerin, kadınları yörüngelerine çeken belirli bir ağırlığı vardır ve kadınlar, akıllı bir erkeğin yanında sıkılmayacaklarını bilirler – tabii, o dayanılmaz derecede küçümseyici ve zekası konusunda tıkalı değilse.

Mizah gibi zeka üzerinde çalışılabilir: Bu alanda eksik olduğunuzu düşünüyorsanız bir veya iki kitap alın ve farklı yaşam alanlarından insanları açık bir zihinle dinleyin, çünkü zeka genellikle bakış açınızı genişletmekle ilgilidir. ve beyninizde kaç tane gerçek depoladığınızla ilgili entelektüel meraka sahip olmak. (Gerçi gösterişçi görünmemek için zekayı tevazu ile birleştirdiğinizden emin olun.)

4. İyi Erkekler

“İyi adamlar en son bitirir, ama dürüst olmak gerekirse, bu sadece hoşnutsuz (ve pek hoş olmayan) erkeklerin kendilerine söylediği bir şeydir. Bunun tersi doğrudur: Kadınlar iyi erkekleri sever, sadece “hoş”, “aldatıcı, yavan ve kendi çıkarları olmayan” anlamına gelmez.

Gerçekten düşünceli, sevecen ve özverili erkekler geniş çapta hayrandır ve kadınlarla tanışmak (ve onları tutmak) konusunda hiçbir sorun yaşamazlar, bu nedenle, “ olumsuzluğa ” ve kadınların özgüvenini düşürmeye odaklanan, kötü ruhlu “pikap sanatçısı” teorisi, kadınlara hitap ediyorsa, bunu aklınızda bulundurun . sen. Bunun yerine gerçekten nazik olmayı deneyin: Bu çok daha iyi bir uzun vadeli strateji ve açıkçası daha iyi hissettiriyor.

5. Yetenekli Erkekler

Müziğin, çizimin, paten kaymanın ya da gerçekten, yüksek düzeyde bir uzmanlıkla yapılmış herhangi bir şey olsun, müthiş bir yeteneğe sahip birine direnmek zordur. Bazı yetenekler diğerlerinden daha fazla sosyal prestij çeker – harika dansçılar, diyelim ki, harika hokkabazlık yapan erkeklere göre aşkta daha şanslıdır – ama odaklanmak ve zanaatınızı geliştirmek, her ne ise, potansiyel talipleri size çekecektir, çünkü bu tutku ve dürtü çekicidir.

Herkesin iyi olduğu şeyler vardır; Hobilerinizi sürdürmenin birkaç faydası vardır: Bu sizin için doğal olarak ödüllendiricidir, ancak yakındaki taliplerde romantik bir ilgi uyandırabilir.

6. Cömert Erkekler

Cömertlik herkes için çekici bir niteliktir, ancak “kadınını” (yani finansal olarak) sağlayabilecek bir erkeğe kesinlikle geleneksel, cinsiyetçi bir çekicilik vardır. Bu tür fikirlerin modası giderek geçiyor ve biraz cinsiyetçi olmaktan çok daha fazlası, ancak geleneksel modelde kurtarılmaya değer bir gerçek parçası var: Cömertlik çekici ve geleneksel cinsiyet rollerine, hatta paraya bağlı olmak zorunda değil.

Tam olarak nakit akışı yapmıyorsanız, başka şekillerde de cömert olabilirsiniz: zamanınızla, iltifatlarla veya durumlara getirdiğiniz pozitiflik ve iyi enerjiyle. Bolca sahip olduğunuz şeylerle özgür olmak -bu para, zaman, yardım eli, her ne olursa olsun- sizi tam durmanız için harika bir insan yapacak ve kesinlikle romantik beklentilerinize de zarar vermeyecek.

7. Duyarlı Erkekler

Duyarlı adamlar medyada biraz kötü bir üne kavuşuyor. Genellikle fazla kadınsı, yumuşak veya “gey” oldukları için reddedilirler, ancak gerçekte kadınlar hassas bir yanı olan erkekler için çıldırır ve hassas erkekler, açıkçası hiperdir. Örneğin birçok kadının Drake, Adrian Brody ve Justin Bieber’ı ne kadar çekici bulduğunu düşünün.

Duyarlılık, yine geliştirebileceğiniz bir şeydir ve kız arkadaşınızın size söylediği şeyleri dinlemek ve hatırlamak ve daha sonra bunu küçük yollarla kanıtlamak gibi küçük şeylere kadar kaynar. Aynı zamanda kendi duygularınızla ve diğer insanlarla temas halinde olmayı ve dürüst ve açık bir şekilde iletişim kurmayı da içerir . Dünyanın en iyi müziğinin, yazarlığının ve oyunculuğunun çoğu, hassas bir yerden gelir ve genel olarak konuşursak, kimse dürüstçe müzisyenlerin, yazarların ve aktörlerin kadınlarla başarılı olmadığını iddia edemez. Duyarlılığa bir şans verin!

8. Şık Erkekler

Kadınların Vazgeçemediği Erkek Tipleri
Photo by Nicolle Kreisch: https://www.pexels.com/photo/serious-man-in-formal-coat-reading-book-6888598/

Kusursuz bir stil anlayışı ve kişisel bakımı olan erkekler, kadınlara karşı nadiren kötü davranırlar. Her zaman tasarımcı kıyafetleriyle süslenmek gerekli değildir, ancak görünüşünüze, kokunuza ve kişisel bakımınıza dikkat etmek önemlidir ve çoğu kişiden daha fazla çaba harcayan erkekler genellikle biraz daha fazla kadın ilgisiyle ödüllendirilir. .

Bu sadece yüzeysel bir şey de değil: Kişisel tarzınıza çaba harcamak, kadınlara kişiliğinize, ayrıntılara gösterilen özene ve kişisel gururunuza dair bir fikir verir. Bu nedenle, günlük tercihiniz yıkanmamış eşofmanlarsa, buradaki yaklaşımınızı yeniden gözden geçirmeye ve iyi bir gardırop, imza kokusu ve bakım rutinine yatırım yapmaya değer olabilir.

9. Ateşli Erkekler

Yüzeysellikten bahsetmişken, bununla ortalığı karıştırmayacağız: kadınlar, genel olarak, yakışıklı erkekler gibi. Sürpriz! Görünüş takıntılı bir zaman ve kültürde yaşıyoruz ve genetik olarak kutsanmış erkeklerin kadınlar söz konusu olduğunda diğerlerinden çok daha az mücadele edeceği gerçeğinin üstesinden gelmek mümkün değil.

Karın kaslarına ve belirgin çene hatlarına sahip erkekler karşı cinsin dikkatini çekecektir, buna hiç şüphe yok. Neyse ki, daha alçakgönüllü görünen erkekler için, nadiren kadınlar için her şey biter ve kişiliğin önemiyle ilgili eski klişe kesinlikle doğru geliyor. Yine de, size muhteşem gözleriniz veya seksi bacaklarınız olduğu söylendiyse, bunlar da çekici nitelikler cephanenizde bulunmaya değer şeylerdir.

10. Senin Gibi Erkekler

Ne düşündüğünü biliyorum: “Benim gibi adamlar mı? Pffft. Bu, kadınların karşı koyamayacağı erkek tiplerinin listesini bitirmenin hayali, kendini iyi hissettiren bir yolu. Kadınlar bana karşı koyabilecek güçte.” Adil nokta, ama benimle kal. Basit gerçek şu ki, kadınlar tek tip değildir ve bazı kadınların hemen çekici olduğu erkekler, başka bir kadının nabzını hiçbir şekilde yükseltmez. Öznellik ve kişisel tercih için çok fazla yer var.

Yukarıda detaylandırdıklarım gibi, oldukça çekici nitelik kümeleri vardır. Ama kim olursanız olun, dünyadaki yaklaşık üç buçuk milyar kadından en azından birkaçı için karşı konulmaz niteliklere sahipsiniz. Bu kendini iyi hissetme saçmalığı değil, sadece zor gerçekler. Bu yüzden, sizin için iyi olan şey ne olursa olsun – stil anlayışınız, zekanız, arı kolonileri hakkındaki derin bilginiz veya küçük bir salonda bench press yapma yeteneğiniz – biri bundan memnun olacak ve o sadece kadın olabilir. hayallerinin. Pek çok ilişki tavsiyesi sizi basitçe “kendiniz olmaya” teşvik eder ve bu kısmen doğrudur, ancak defnenize güvenmemek önemlidir; bunun yerine, kendinizin mümkün olan en iyi versiyonu olmak istersiniz. Yeteneklerinizi geliştirin, hassasiyetinizi tazeleyin, saçınızı fırçalayın ve her yerde – ya da en azından bir yerde – kadınların hayranlık uyandıran ilgisinin tadını çıkarın!

Kadınların Vazgeçemediği Erkek Tipleri isimli konumuzun sonuna geldik. Düşüncelerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sevgiyle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Saç Dökülmesini Önlemek İçin İpuçları Önceki Yazı Saç Dökülmesini Önlemek İçin İpuçları
Olumlu Bir İnsan Nasıl Olunur Sonraki Yazı Olumlu Bir İnsan Nasıl Olunur