Kullanım Şartları ve İçerik Politikası

Yazılar

Erkeksohbeti.com gelişen olaylar hakkındaki yorumlarımı ve bilgili olduğum yada araştırmasını yaptığım konular üzerine yazdığım öğretici makaleleri içerir.

Bağlantılar

Erkeksohbeti.com sitesinde bulunan bağlantılar tarafımca yerleştirilmiştir. Dışarı bağlantılı sitelerin kontrolü elimde olmadığı için olumsuzluk oluşturacak durumlar üzerindeki sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir. Ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin insiyatifi ve sorumluluğundadır.

İçerik Kullanımı

Blog üzerinde yayınladığım her yazının ve hazırladığım görsellerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yayınlanan yazıların ve görsellerin, bazı şartların yerine getirilmesi halinde ticari olmayan amaçlarla kullanımı hürdür.

Kullanım Şartları

Hazırladığım içeriklerin internette kullanılması durumunda aşağıdaki bağlantı şekillerinden bir tanesi örnek alınarak yayınlanacak gönderinin altında belirtilmelidir. Bu şekilde paylaşılan içeriklerin tarafıma iletilmesi ile hem saygımı hem sevgimi kazanacaksınız. Aksi durumda 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na aykırı hareket etmiş olursunuz.

Yazılım ve Tema

Bu site WordPress altyapısını kullanarak hizmet vermektedir. Blogda “Donovan” isimli tema kullanılmaktadır.

Kullanıcı İlişkileri

Erkeksohbeti.com, herhangi bir etkinliğin başarısızlığı, hatası, iptali veya gecikmesi, iletişim kesintisi, bilgisayar virüsü sonucu oluşan herhangi bir zarar ve ziyan durumunda sorumluluk kabul etmez. Kullanıcı Erkeksohbeti.com’un diğer kullanıcılarının usulsüz ve saldırgan davranışları, hakaretleri konusunda sorumlu tutulamayacağını kabul eder. Erkeksohbeti.com, genel ahlak ve toplum kurallarına uymayan kullanıcıların yorum beyanlarını kabul etmeme hakkını saklı tutar.

Fikri Mülkiyet Hakları

Erkeksohbeti.com, bazıları kendine, bazılarıysa 3. şahıslara ait telif hakkına konu olabilecek türden site içeriği barındırmaktadır. Erkeksohbeti.com, bu içerik, bilgi ve materyallerle ilgili eser/derleme olarak telif hakkına sahiptir.

Erkeksohbeti.com’un herhangi bir telif hakkı ihlalinde bulunduğunu düşünüyorsanız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca İletişim sayfasını kullanarak bildirim yapabilirsiniz.

Gizlilik Politikası

www.erkeksohbeti.com alan adı ile yayın yapan bu siteyi direkt veya dolaylı olarak ziyaret etmek ve içeriğinden faydalanmakla, bu sitenin kullanılmasına ilişkin koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.