mutlu-bir-iliski-icin

Mükemmel İlişkinin Sırları

Emek veriyorsunuz, yetmiyor insanlardan birçok tavsiye alıyorsunuz bir sevgiliniz olsun, yalnız kalmayın, mutlu ve huzurlu olun diye. Peki olması için o kadar emek sarf ediyorsunuz da ilişkinizin sağlıklı yürüyebilmesi için her hangi bir çaba sarf ediyor musunuz? Hayır. Çoğunlukla şikayet ediyorsunuz. Ağabey o kız şöyle, bu kız böyle diye. Mutlu bir ilişki için uğraşmanız gerekiyor. İnstagramdaki o mutlu ilişkiler, aşklar nasıl oluyor sizce? Mükemmel ilişkinin sırları adlı yazımızda tüm detayları anlatacağım.

Başlayalım.

Kendinizle Mutlu Olun

Bu durum sadece ilişkiniz için değil, genel yaşayışınızın mutlu geçmesi için de çok önemli. Öyle turşu turşu hayat pek hoş geçmiyor maalesef. Geçerse de yalnız ve mutsuz geçer. Önce kendinizle mutlu olun. Mutluluğu hiç bir şekilde başkasında aramayın. Bunun için de öncelikle kendinizi tanımanız lazım. Bir düşünün. Hep mutsuz, depresif olan bir arkadaşınızla sürekli görüşmezsiniz değil mi? Sevgiliniz sizi bu şekilde niye kabul etsin. İdeal ilişki için acilen kendinizi mutlu etmenin yollarını bulmaya başlayın.

Masallara İnanmayın

Gerçek hayat öyle masallardaki gibi değil. Kendinizi kandırmayın. Boşuna beklentiye girip sonradan üzülmeyin. Öyle filmlerdeki gibi büyülü aşklar gerçek hayatta pek rastlanmaz. İlla ilişkinizde pürüzler olacak. Bir elmanın iki yarısı olmayacaksınız. Birlikte ilişki yürütmeyi bileceksiniz. Hepsi bu.

Geçmişe Takılmayın

Güzelce ilişkiye başlamışsınız ama geçmişin yakasını bırakmıyorsunuz. Yok o kişi kimdi, bu neydi diye. Neden kendini geçmiştekilerle kıyaslıyorsun ki ? Kadın geçmişte mutlu olsaydı şimdi sizin yanınızda olmazdı değil mi ? Geçmişin yakasını bırakın. Ne partnerinizi ne de kendinizi mutsuz etmenin hiç bir faydası yok. Anın tadını çıkarın.

Açık Olun

Sevgilinizin sizi anlaması için süper güçlerinin olmasını beklemeyin. Zihninizi okuyamaz. Aynı şekilde kadınlara da sesleniyorum. Sizler de bizlerden böyle bir şey beklemeyin. Hissettikleriniz, düşündükleriniz neyse açıkça dile getirin. Onun anlamasını beklemeyin. Anlamasını beklerseniz o hem anlamayacak hemde karşılıklı olarak üzüleceksiniz.

Ortak İlgi Alanlarını Keşfedin

İlişki de sevgilinizle ortak ilgi alanlarınızın olması şart. Böylece birlikte keyifle vakit geçirebilirsiniz. İletişiminiz kuvvetli olur. Aynı dili konuşmaya başlarsınız. Birbirinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olur.

Arkadaş Olun

Sevgilinize olduğunuzdan farklı gözüküp sahte bir ilişki kurmayın. Sevgilinizle arkadaş olun ki gerçek bir ilişkiniz olsun. En yakın arkadaşınız sevgiliniz olursa çok daha sağlam, daha uzun soluklu bir ilişkiniz olur. Bu sayede paylaşımınız artar ve hoş vakit geçirirsiniz.

mukemmel-iliskinin-sirlari
Mutlu bir ilişki için

Değer Verin

Değerden kastım para pul olayları değil. Sevginizle verdiğiniz değeri gösterin. En önemlisi de verdiğiniz değeri ona hissettirin. Verilen değeri göstermek için illa büyük paralar harcamanız gerekmez. Onu mutlu edecek küçük, tatlı anlar yaşatın.

Sosyalleşin

Sevgiliniz her ne kadar en yakın arkadaşınız olsa da kendi arkadaşlarınızla da vakit geçirin. Hayatınız sadece sevgilinizden ibaret olmamalı. Kendiniz için de zaman ayırın. Sosyalleştiğiniz takdirde göreceksiniz ki ilişkiniz daha güzel bir hale gelecek. Tabi sosyalleşin dediysekte balınızdan vazgeçmeyin. Öyle her kıza mavi boncuk dağıtmayın.

Mükemmel İlişkinin Sırları adlı yazı da verdiğim sırrı ilişkinizde uygulayın. Göreceksiniz ki uzun ve mutlu bir ilişkiniz olacak. Bir daha ki yazıya kadar esenle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

dil-ogrenmenin-kolay-yollari Önceki Yazı Yabancı Dil Öğrenmenin Kolay Yolları
erkek giyimi Sonraki Yazı Erkeklerin Yaptığı Giyim Hataları