Senden Hoşlanmasını Nasıl Sağlarsın?

Senden Hoşlanmasını Nasıl Sağlarsın?

Merhaba.

Erkeksohbeti.com sitesine hoşgeldin. Bugün Senden Hoşlanmasını Nasıl Sağlarsın? başlığı altında bir kadının sizden hoşlanmasını sağlamak için neler yapmanız gerekli, bunları anlatacağız.

Kendini Fazla Ciddiye Alma

Hepimiz kadınların gülmeyi sevdiğini gayet iyi biliriz. Eğer neşeli ve komik bir erkeksen kadınların hemen hoşuna gidersin.

Ne yazık ki günümüzde şakalar, başkaları hakkında yapılıyor. Sende bu şekilde davranırsan oldukça antipatik görünebilirsin. Oysa kendin hakkında şakalar yapıp kendine gülebiliyorsan karşı taraf bu yaklaşımını sempatik bulacaktır. Sempatik erkeğe her kadın çabuk ısınır.

Havalı Bir Hobi Edin

İlginç bir hünere sahip olmak sizi kadınların gözünde çekici yapar. Örnek olarak yabancı bir dil konuşuyorsanız veya gitar çalabiliyorsanız bunu muhakkak hoşlandığınız kişinin bilmesini sağlayın. Bununla birlikte kendinizi fazlaca övmekten kaçının. Çünkü kendini beğenmişlik yapabileceğiniz en rahatsız edici davranışlardan bir tanesidir. Fakat dozunda yapılan reklam, herkesin hoşuna gider ve sizi hoş bulmasını sağlar.

hobi
Hobi

Kadınlar, kendine ait hayatı ve hobileri olan erkekleri dinamik ve ilginç bulurlar. Eğer bir kadının senden hoşlanmasını istiyorsan bu, gerçekten çok önemlidir. Ayrıca sıkıcı insanlarla kimse zaman geçirmek istemez. Oysa hobileri, ilginç becerileri olan insanlar her zaman sevilir. Eğer sahip olduğunuz bir hobiniz yoksa, pandemi dönemi hüner edinmeniz için en uygun zaman.

Rahat Ol

Kadınlar etrafındayken sakin ve soğukkanlı olmak çok ama çok önemlidir. Rahat olmayan, telaşlı erkekler kadınlara oldukça itici gelmektedir. Bu durum etrafınızdaki diğer insanlar için de rahatsız edici bir alışkanlıktır.

Eğer rahatsan, her durumda soğukkanlılığını gereğince koruyabiliyorsanız etrafınızdaki kişileri de rahatlatırsınız. Size rahat ve huzurlu görünmenizi sağlayacak bir kaç tavsiye vereceğiz:

  1. HIZLI YÜRÜMEYİN
  2. SAKİN BİR SES
  3. SIK SIK GÜLÜMSEYİN
  4. DİŞLERİNİZE İYİ BAKIN
  5. BİR ŞEY RİCA EDİN

5. taktik çok çok özeldir. Çünkü bu taktikte sizden hoşlanmasını sağlayacak komplike bir psikoloji saklıdır. İşleyiş şekli şöyledir:

Bir kadından sizin için bir şey yapmasını isterseniz tıp dilinde bilişsel uyumsuzluk denilen psikolojik fenomen, beyninin şöyle düşünmesini sağlar;

Birisinden hoşlanıyorsan onun için iyilik yapmaya hazırsındır. Eğer onun için bir iyilik yapıyorsan o zaman ondan hoşlanıyorsundur. Basit mantıktır, ama oldukça şahane bir taktiktir.

Anlattığımız taktikleri mutlaka günlük yaşamınızda deneyin. Önceki zamanda yaşadıklarınızdan olan farkı göreceksiniz.

Senden Hoşlanmasını Nasıl Sağlarsın? adlı yazımızın sonuna geldik. Bir sonraki yazımıza kadar esenle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Mastürbasyon Zararlı mı Faydalı mı? Önceki Yazı Mastürbasyon Zararlı mı Faydalı mı?
İlk Buluşmada Ne Konuşulur Sonraki Yazı İlk Buluşmada Ne Konuşulur